Kochani,
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na “Kurs Samokontroli Umysłu Metodą Silvy”.
Samokontrola Umysłu Metodą Silvy moduł 101#,#202, to pierwsza połowa czterodniowego zmieniającego życie i światopogląd tych, którzy w nim uczestniczą. Przerabiany materiał jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez amerykańskiego geniusza Jose Silvę. Ćwiczenia są dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Całość jest uzupełniona interesującą prezentacją multimedialną.
Skrócony plan zajęć: ( 2 dni )

Sobota 29/02/2020 (moduł #101)
9:00 kawa, herbata, networking
9:30 S T A R T
14:30 przerwa obiadowa
17:30 Koniec pierwszego dnia

Niedziela 01/03/2020 (moduł #202)
9:00 kawa, herbata, networking
9:30 S T A R T
14:30 przerwa obiadowa
17:30 Koniec drugiego dnia

Cena kursu: £210
Powtarzający: £50
Kontakt:

Tel: 07761444576
Email: bedkowski.wordpress@gmail.com

Opłatę za uczestnictwo w kursie proszę przelać na podany nr konta z DOPISKIEM SILVA i SWOIM NAZWISKIEM oraz potwierdzenie telefoniczne lub SMS pod nr: 07761444576 lub +486919289918

Sort Code: 23-05-80
Account no: 21235164
Maciej Bedkowski, Metro Bank.

Miejsce Kursu:
36 Market Street, WF16 0JG HECKMONDWIKE pomiędzy Leeds, Bradford, Halifax, Wakefield)

Druga część kursu, moduły #303,#404
Gdy zdecydujesz się z góry na wzięcie udziału w Całości Kursu – Część 1 i Część 2 zaoszczędzisz £70 (£350)

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej, na kursie nauczysz się jak:
• Kontrolować stres
• Rozwiązywać problemy z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji
• Usuwać bezsenność, zmęczenie
• Poprawić pamięć
• Bezstresowo zdawać egzaminy
• Pozbyć się bólu głowy i migreny, jak również kontrolować fizjologiczny ból w nagłych wypadkach lub przy porodzie

• Świadomie eliminować negatywne myśli
• Pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki.

• Nauczysz się zmieniać ograniczające Cię przekonania
• Poznasz sposób utrzymania młodości i witalności.

PODSTAWY NAUKOWE

To co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych systemów rozwoju osobistego umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na mocnych podstawach naukowych.

Naukowym fundamentem metody jest odkrycie częstotliwości impulsów elektrycznych generowanych przez ludzki mózg. W wyniku badań wyróżniono różne częstotliwości mózgu. Powyżej 40 cykli na sekundę to częstotliwość gamma charakterystyczna dla stanów uniesienia, ekscytacji. Fale wysokiego beta zawierają się w przedziale od 21 do ok. 30 cykli na sekundę i są charakterystyczne dla silnego stresu. 14 cykli na sekundę to częstotliwość typu beta, od 7 do 14 to częstotliwość alfa, od czterech do siedmiu to theta, poniżej 4 to delta. W stanie przebudzenia, w czasie naszych codziennych zajęć dominującą częstotliwością jest częstotliwość typu beta. Cykl alfa na ogół pojawia się w stanie głębokiego relaksu oraz tuż przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu. Na częstotliwości theta mózg pracuje na granicy przebudzenia. Częstotliwości delta charakteryzują głęboki sen. Podstawowym elementem kursów Metody Silvy jest nauczenie uczestników kursu samodzielnego obniżania dominującej częstotliwości swojego mózgu z poziomu beta do alfa i theta przy zachowaniu pełnej świadomości.

Po co? Otóż w wyniku wieloletnich badań twórca metody – Jose Silva równolegle z wieloma innymi naukowcami badającymi ludzki mózg, odkrył, że głęboki relaks, koncentracja, procesy zdrowotne, wszelkie przejawy ludzkiej genialności oraz tzw. percepcja pozazmysłowa związane są z obniżoną częstotliwością mózgu – przede wszystkim częstotliwością alfa. Na bazie tego odkrycia Jose Silva opracował zbiór technik służących do praktycznego wykorzystania nieskończonych możliwości ludzkiego mózgu jakie otwierają się przed nami gdy nasz mózg pracuje na częstotliwościach niższych niż beta. Są to między innymi techniki głębokiej relaksacji, poprawy pamięci, zdrowego snu, budzenia się, pozbywania się bólu i nawyków, utrzymania lub poprawienia stanu zdrowia, techniki rozwijające zdolności twórcze aż po percepcję pozazmysłową.

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, większość wymienionych technik zadziwia swoją prostotą i łatwością z jaką można je opanować. Już w krótkim czasie po ukończeniu kursu ich wykorzystywanie w codziennym życiu staje się całkowicie naturalne. Dla osób, które nie kończyły kursu możliwość zaprogramowania snu w celu rozwiązania problemu czy natychmiastowe usunięcie nawet silnego bólu może wydawać się, jeżeli nie niemożliwe, to przynajmniej mało prawdopodobne. Dla absolwentów Metody Silvy są to zjawiska całkowicie naturalne, nie mające nic wspólnego z jakąkolwiek magią. Możliwości jakie daje absolwentom Metoda Silvy to najlepszy dowód na to, że to co przez większość ludzi uznawane jest za paranormalne w rzeczywistości jest całkowicie normalne. Czy można bowiem powiedzieć, że tzw. postrzeganie pozazmysłowe (ang. Extra Sensory Perception, w skrócie ESP) jest zjawiskiem paranormalnym, skoro każdy człowiek może się nauczyć go w ciągu 4 dni podstawowego kursu Metody Silvy?

Jednym z najważniejszych elementów kursu jest nacisk na zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w kursie Samokontroli Umysłu Metodą Silvy otrzymuje DYPLOM ukończenia kursu, który uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.

Wykładowca: Maciej Będkowski
www.ogrodnikumyslu.pl

Maciej Będkowski, jest Międzynarodowym Trenerem Metody Silvy, Mistrzem Bioeneroterapii, od niedawna Trenerem Mentalnym w świecie sportu. Od 2005 roku z fascynacją rozwija umiejętności pracy z energetyką człowieka, oraz wzbogaca wiedzę o możliwościach ludzkiego umysłu. W Ciągu 14 lat pracy jako Terapeuta i Trener Życiowy, z powodzeniem przeprowadził setki indywidualnych sesji terapeutycznych. Pracował również z zawodowymi Mistrzami zarówno Polski, Europy jak i Świata w sporcie. Korzystając z technik Metody Silvy, opracował specjalny rodzaj treningu, co przyczyniło się do pobicia rekordu świata w Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym UCI Italy w 2016 roku.
Jest także założycielem Life-Mentor (patrz facebook) organizacji, która od 2016 roku z powodzeniem zorganizowała ponad 200 zorientowanych na samorozwój kursów i warsztatów, głównie na terenie Londynu i Polski.
Z zamiłowania, jest sternikiem jachtowym który kocha przyrodę i zwierzęta, a jego pasją jest również drzewo-terapia, której uczy w wolnych chwilach.
Maciej jest autorem ukazującej się w 2020 roku książki na temat smorozwoju i możliwośći ludzkiego umysłu.

“Umysł Ludzki jest jak spadochron, działa tylko wtedy, gdy jest otwarty…” Frank Zappa

WIĘCEJ INFORMACJI:
A oto dokładniejszy opis technik przerabianych na kursie Samokontroli Umysłu Metodą Silvy #101, #202

Kontrola myśli

Energia podąża za Twoimi myślami. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w życiu – musisz umieć kontrolować swoje myśli, bo to o czym myślisz, to przyciągasz. Na kursie nauczysz się sposobów kierowania myśli w stronę rozwiązań, których pragniesz, pozbywania się negatywnych przekonań (tych świadomych i nieświadomych) oraz kontroli emocji nawet w sytuacjach trudnych.

Kontrola stresu

Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Poprawa pamięci

Nauczysz się włączać swoją wyobraźnię (prawą półkulę mózgową) do procesu zapamiętywania. Nauczysz się sposobu zapamiętywania materiału przeczytanego, wysłuchanego (wykłady) oraz zdawania egzaminów. Ta część kursu bardzo przydaje się wszystkim, którzy studiują, uczą się czegoś i chcą otrzymywać lepsze oceny – niezależnie czy to jest szkoła podstawowa, czy habilitacja.

Włączenie intuicji do podejmowania decyzji

Cały kurs Silvy – niezależnie od tego, czy jest to moduł #101, #202 czy #303, #404 lub #505 lub Ultra uczy świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich/ trafnych decyzji. Jeśli używasz wyłącznie logiki – możesz popełniać wiele błędów. Na kursie poznasz trzy techniki, które pozwolą ci na podejmowanie decyzji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów jak i informacji intuicyjnych. Pomaga to unikać błędów zarówno w sytuacjach biznesowych, osobistych, jak i w codziennym życiu.

Technika zmiany przekonań

W książce Biologia przekonań dr Bruce’a Lipton’a autor opisuje jak ogromny wpływ na nasze życie mają przekonania. Twierdzi, że to nie geny decydują o tym jak żyjemy, ale środowisko i program wprowadzony przez otoczenie do naszej świadomości i podświadomości. Nawet fakt starzenia się ma wg autora dużo wspólnego z przekonaniami. Na kursie poznasz techniki i sposoby usunięcia ograniczających, niechcianych przekonań, uświadomienia sobie tych, które zagnieździły się w twojej podświadomości, oraz ich zmiany, czyli wprowadzenia nowych, wzmacniających cię programów.

Technika utrzymania wiecznej młodości

Od wieków ludzkość stara się znaleźć eliksir młodości, czyli odpowiedzieć na pytanie co zrobić, aby być wiecznie młodym. Być może odpowiedź tkwi nie w cudownej miksturze, którą ktoś wymyśli, ale w naszym umyśle.

Zdrowy sen

Bezsenność staje się plagą XXI wieku. Powoduje zmęczenie, brak koncentracji, zmniejszenie wydajności w pracy. Osoby dotknięte tym problemem sięgają albo po alkohol jako „naturalny” środek nasenny, lub po środki farmaceutyczne, mające najczęściej niepożądane skutki uboczne i uzależniające. Przerabiana na kursie technika kontroli zasypiania pozwala na pozbycie się bezsenności w sposób szybki i prosty. Efektem jest naturalny, głęboki, fizjologiczny sen.

Budzenie się bez budzika

Jest to technika przede wszystkim dla „sów”, czyli osób, które lubią długo siedzieć wieczorem, ale mają problem z ranną pobudką. Na kursie nauczysz się techniki budzenia się bez budzika włączając naturalny mechanizm budzenia się w momencie, gdy chcesz się obudzić.

Autoenergetyzacja

Jeśli jedziesz samochodem i chce ci się spać – to albo zjedź na pobocze i prześpij się, albo (jeśli ci się spieszy) zastosuj technikę kontroli senności. Wtedy dojedziesz bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Technika może być również używana w czasie nauki.

Usuwanie bólu

Usuwanie bólu głowy, migreny, bólów urazowych, porodowych i pooperacyjnych:

Na kursie nauczysz się naturalnych sposobów usuwania bóli napięciowych głowy oraz usuwania bóli migrenowych – bez stosowania środków farmaceutycznych. Przerabiana będzie też technika kontroli bólu w nagłych wypadkach, aby oszczędzić sobie cierpień do momentu przybycia pomocy lekarskiej. Okazuje się, że każdy z nas ma „wbudowany” mechanizm takiej kontroli i (często) kontroli krwawienia. Technika może być też używana w sytuacjach, kiedy wiadomo, że będzie bolało – na przykład jako złagodzenie bólów porodowych, podczas wizyty u dentysty czy przy bólach pooperacyjnych

Idealna waga

Nadwaga jest kolejną plagą wielu współczesnych społeczeństw. Regulując za pomocą swojego umysłu mechanizmy kontrolujące apetyt i programując odpowiednie zachowania osiągniesz pożądaną wagę i zrzucisz nadmiar swoich kilogramów.

Pozbywanie się uzależnień

Pozbywanie się uzależnień: palenie papierosów, alkoholizm i inne nawyki.

Na kursie przerabiane są techniki pozbycia się takich nawyków i uzależnień jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, itp. Wykorzystane są do tego podświadome procesy oparte na zasadzie BÓL – PRZYEJMNOŚĆ. „Bólem” jest utrzymanie danego nawyku, „przyjemnością” – życie bez nich. Techniki pozwalają na pozbycie się uzależnień bez skutków ubocznych.

Medycyna psychosomatyczna

Medycyna psychosomatyczna: włączenie umysłu do utrzymania lub poprawy swojego zdrowia.

Zdrowie jest najwyższą wartością człowieka. Na kursie nauczysz się włączenia umysłu do procesu zdrowienia: wizualizacji uzdrawiających, wiary, pragnienia i oczekiwania zdrowia, połączenia się ze Źródłem, polem informacji, boską matrycą, aby utrzymać lub poprawić swoje zdrowie lub pomóc swoim bliskim. Ta część szkolenia związana jest z nauką o nazwie psycho-neuro-immunologia. Nie jest to zastąpienie lekarza i technik oferowanych przez współczesną medycynę, lecz uzupełnienie tego, co ona oferuje. Połączenie techniki Silvy z medycyną klasyczną daje spektakularne efekty nawet w tak zwanych „beznadziejnych przypadkach”.

Pomoc innym

Na kursie przerabiane są tzw. techniki komunikacji subiektywnej. Jeśli twoje dziecko ma problem moczenia nocnego, zachowania, problemy w szkole – będziesz w stanie usunąć bezpowrotnie te problemy lub (w przypadku negatywnych zachowań) przynajmniej je złagodzić.

W razie pytań proszę dzwonić: 07761444576, 0048691928918

Informacje o Kolejnych kursach można znaleźć na:
www.silvamethod.uk.com/polak
https://www.facebook.com/Life-Mentor…
Do Zobaczenia na Kursie.
___________________________________________
The Silva Method
Stress Management, Intuition and Mind Development System
More on our UK website www.silvamethod.uk.com
The Silva Method Courses are accredited towards
Teaching Degrees and selected Medical Diplomas
in some EU countries
_______________________________

Write a comment:

You must be logged in to post a comment.