SOBOTA, 11 LUTEGO 2023 O 13:00

Feng Shui Coaching wykład oraz warsztaty Mapa marzeń i celów

WYKŁAD 13.00 – 16.00 cena £49.99
WARSZTAT MAPA MARZEŃ 17.00 – 20.00 cena £49,99
CENA ZA DWA WARSZTATY £89.99 ?
Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
ADRES:
Bisaggio Health & Healing
Natural Herba Kings
36 Market Street
Heckmondwike WF16 0JG
Contact: 07761444576
Rok WODNEGO KRÓLIKA 2023 wykład feng shui połączony
z praktycznymi informacjami jak wspierać się w 2023 roku
Serdecznie zapraszam na wykład połączony z warsztatem dotyczący feng shui w przestrzeni: domu, mieszkania i biura oraz astrologii chińskiej.
Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Chińskiej Metafizyki wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w Roku Wodnego Królika.
W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń, w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz
z nadejściem nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno
w pozytywnym, jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać. Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia feng shui: domu, mieszkania czy biura. Będzie można poznać pomocne techniki wspierające człowieka w przestrzeni, aby wiedzieć jak pobudzić tą właściwą energię pomagającą w realizacji planów. To szczególne istotne i ważne w tak nietypowym czasie
w jakim jesteśmy i na początku roku Wodnego Królika, który niesie ze sobą sporo zmian.
Na spotkaniu poznają Państwo także wpływy energii roku Wodnego Królika na 12 znaków Chińskiego Zodiaku (prognoza astrologiczna dla znaków zodiaku). To istotne, gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. Warto wiedzieć, jakie są prognozy astrologiczne dla osób na podstawie nie tylko roku urodzenia, ale także bardziej zaawansowanych technik, które są bardzo pomocne.
Dowiedzą się Państwo, jakie remedia zalecane są w przestrzeni użytkowej w 2023 roku oraz kiedy należy przeprowadzić remont domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najkorzystniejsze efekty, a kiedy się wstrzymać z takimi czynnościami.
Poznają Państwo metody pracy na planach własnych mieszkań czy domów, aby wiedzieć, jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.
Każdy uczestnik warsztatu otrzyma w prezencie noworocznym kupon z dodatkowym rabatem na zakup specjalnego, indywidualnego kalendarza Feng Shui Tong Shu na 2023 rok. Więcej o kalendarzu można przeczytać na stronie www.dragonandtiger.pl
Warsztat Feng Shui Coaching – mapa marzeń i celów w 2023 roku
Feng Shui to stara chińska sztuka życia, która mówi o tym, co zrobić, aby nasze życie było bardziej harmonijne. Kluczowe są w feng shui trzy aspekty: człowiek, przestrzeń i czas. Początek roku to dobry czas, aby przyglądać się temu jak chcielibyśmy przeżyć kolejne miesiące tego roku. Co jest dla nas ważne i jaki mamy cel? Dlaczego to jest takie ważne? Bo nawet w dobrze zaaranżowanej przestrzeni człowiek, który nie podejmie działania traci pojawiające się okazje i szanse. Można tu skorzystać z pomocnych technik Feng Shui coachingu, jakim jest tworzenie specjalnej mapy marzeń według ściśle określonych zasad. Człowiek, który jest ugruntowany, ma jasność myślenia i dobrze wie czego chce oraz działa zgodnie z prawami natury – pozwala rzeczom w naturalny sposób biec i osiąga swój cel bez wysiłku.
Jak to zrobić i co nam w tym pomoże?
Jeżeli chcesz skorzystać z tej metody to serdecznie zapraszamy na warsztaty tworzenia swojej indywidualnej Coachingowej Mapy Marzeń według zasad Feng Shui. Mapa Marzeń przygotowana według zasad Feng Shui to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób także na graficzne zobrazowanie naszych celów, marzeń oraz pragnień. Na warsztatach szczegółowo omawiamy pomocne techniki, dzięki którym można dowiedzieć się, w jaki sposób przenieść nasze marzenia na kartkę papieru i świadomie kreować własne życie. Stworzenie osobistej Mapy Marzeń daje dużo radości, jest istotnym krokiem do samoświadomości i pokazuje nam co w danym momencie życia jest dla nas najważniejsze. To bardzo dobry sposób, bo dzięki coachingowym technikom pozwala nam ustalić nasze priorytety i kierunki, jakimi chcemy podążać w życiu. Jest naszym wsparciem i drogowskazem na ścieżce Tao naszego życia. To zamówienie, jakie składamy Wszechświatowi, a robiona właśnie w specjalny sposób według zasad Feng Shui wzmacnia realizację naszych celów, marzeń i pragnień. Dla wielu osób taka Mapa jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy i czego tak naprawdę pragniemy. Każdy jest inny i do każdego w czasie warsztatów podchodzi się indywidualnie. Dzięki mapie lepiej zrozumiemy, co daje nam radość. Warto też pamiętać, że sposób jej przygotowania także jest powiązany z dniem, w jaki się ją robi. Tak przygotowana Mapa pomaga nadać życiu właściwy kierunek zgodny z naszymi pragnieniami.
To puszczenie w specjalny sposób marzeń do Wszechświata korzystając też z odpowiednio wybranego dnia na taką czynność, gdy energia jest bardzo sprzyjająca.
Zapraszamy na taki warsztat także osoby, które się trochę pogubiły w tym trudniejszym czasie i chcą przypomnieć sobie co jest dla nich ważne w życiu. Taka mapa pokazuje prawdziwych nas i to, co naprawdę jest dla nas ważne, a to bardzo duży krok do tego, aby przyciągnąć do swojego życia to, czego chce nasze serce. Z takich warsztatów skorzystają też osoby, które czują potrzebę zmiany swojego życia i nie wiedzą co stoi im na przeszkodzie do ich realizacji.
Spotkanie poprowadzi Marta Pietrzykowska, certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze.
Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych.
www.fengshuiwroclaw.pl
Zapraszamy serdecznie!

Write a comment:

You must be logged in to post a comment.