Holistyczny Masaż Orientalny z elementami Lomi Lomi


+44 7761444576

Szczegółowe informacje
Ruszają zapisy na pierwszą edycję kursu w Wielkiej Brytanii!

? Holistyczny Masaż Orientalny
? Ayurveda
? Lomi Lomi
? Shiatsu
? Refleksologia

W pierwszym etapie kursu poznasz wyjątkową esencję technik masażu Abhyanga, Shiatsu, Refleksologii oraz hawajskiego Lomi Lomi Nui. Zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat holistycznych masaży i poznasz sekwencje ruchów, które zapewnią Twoim klientom niepowtarzalne, głębokie zabiegi.

Podczas ćwiczeń nauczysz się rozpoznawać emocje uwięzione w ciele i doświadczysz analizy energetyczno-emocjonalnej na sobie.

Zajęcia prowadzone są w kameralnych, dwu-czteroosobowych grupach, dzięki czemu uczestnicy mogą czerpać jak najwięcej poprzez dokładną praktykę wszystkich elementów kursu.

Każdy uczestnik, który ukończy kurs otrzyma certyfikat uprawniający do wykonywania profesjonalnych masaży oraz skrypt szkoleniowy, bogaty w opisy technik oraz mapy punktów, o których będziemy mówić na zajęciach. Dzięki dodatkowemu spotkaniu po odbytej praktyce, uczestnik będzie pewny siebie w prowadzeniu sesji z klientem.

Kursanci mają do dyspozycji profesjonalne narzędzia i wysokiej jakości kosmetyki, które będą mogli również wykorzystywać w swoich docelowych miejscach pracy.

To, co wyróżnia ten kurs jest odnalezienie w sobie indywidualnej umiejętności odczuwania energii oraz kierowania jej przepływem.

DLA KOGO jest ten kurs?
Zapraszamy zarówno osoby posiadające własny gabinet masażu, pracujące w salonach SPA, wellness, gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej, jak i osoby, które po raz pierwszy spotkają się z nauką masażu i chcą go praktykować dla siebie i najbliższych. Zapraszamy studentów, jako uzupełnienie wykształcenia, oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

Więcej o masażach, które poznasz bliżej na kursie:

?Abhyanga w dosłownym tłumaczeniu znaczy „namaszczenie”, tzn. wmasowanie oleju w ciało. Masaże olejowe znane ze swojego pozytywnego oddziaływania na system immunologiczny. To zabiegi mające na celu poruszenie energii w całym organizmie, a w konsekwencji przywracające równowagę na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Masaż Abhyanga także stymuluje punkty witalne znajdujące się na przebiegu kanałów energetycznych, które będziemy uczyć się znajdywać.

? Shiatsu „dotyk kciukiem” – jest techniką masażu pochodzącą z Japonii, łączy w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii jak i pracę na punktach refleksologicznych. Fundamentalną zasadą shiatsu jest to, że osoba ją stosująca jest mocno skoncentrowana, pozostaje w stałym nieprzerwanym kontakcie z ciałem osoby poddawanej zabiegowi – za pomocą kciuków, palców i dłoni z odpowiednią cierpliwością stymuluje przepływ energii w ciele, oczekując subtelnej odpowiedzi energii Ki (qi, ch’i).

? Lomi Lomi Nui to świątynny masaż hawajski opierający się na filozofii Huny. Lomi Lomi – znaczy „ ugniatać, uciskać” jak również można przetłumaczyć „dotyk aksamitną ręką zadowolonego kota” Nui znaczy Jedyny, Szczególny, Wyjątkowy. Masaż ten wykonuje się przedramieniem i dłonią. Ważne jest aby cała ręka była miękka. Dotyk ma być przyjemny i rozluźniający ciało. Ciało bez napięć sprawia, że limfa przepływa swobodnie a odporność nasza się zwiększa. Pozbywając się napięć w ciele, pozbywamy się również blokad na poziomie emocjonalnym. Sprawiamy, że energia „mana” z którą połączony jest cały świat i która jest w nas, przepływa swobodnie w naszym ciele i może pomóc nam osiągnąć zamierzony cel. Masaż ten działa na kilku poziomach jednocześnie.- fizycznym, emocjonalnym i duchowym – w zależności od potrzeb i gotowości osoby masowanej. Pomaga osiągnąć równowagę między ciałem, umysłem i duszą.

Prowadząca:
Justyna Medar
Wykwalifikowana specjalistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, udokumentowanym licznymi certyfikatami z rożnych holistycznych technik masażu, które pomagają uzyskać ogólny dobrostan ciała, umysłu i ducha. Od 15 lat jej specjalizacją jest Ayurveda (hinduska technika pracy harmonizującej wszystkie wyżej wymienione płaszczyzny) i pracą z transformacją energii w ciele przy pomocy oddechu oraz dotyku Lomi Lomi.

Zapisy, pytania:
Ewelina Jesionowska
https://www.facebook.com/ewelina.jesionowska.5

Moc Masażu
+48 733 648 857
https://www.facebook.com/mocmasazuwawa/

Cena kursu: 1480 zł – cena może ulec zmianie na mniejszą, jeśli na kurs zapise się więcej uczestników
obowiązuje wpłata zadatku: 300 zł

zajęcia beda odbywać się w godzinach 10-18, przewidywana przerwa na lunch oraz 2 krótkie przerwy na odpoczynek